Завідувач відділу: Виноградська Юлія Володимирівна

Розміщення: вул. Соборна, 70, ІІІ поверх

Телефон: +38 (098) 107-89-35

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

До ваших послуг фонд, що налічує близько 21 тисячі назв медичних книг. Цікавими та корисними для читача можуть бути як книжки кінця ХІХ – початку ХХ століття, так і нові видання. Фонд медичної періодики містить близько 200 назв журналів за період з 2000 року. Традиційно наш читач може отримати медичну літературу за всіма спеціальностями у читальному залі відділу та замовити через Відділ попереднього замовлення.

Крім карткових каталогів та картотек – алфавітного, систематичного – до ваших послуг сайт відділу, на сторінках якого ми розміщуємо цікаву та оперативну інформацію.

А також електронний каталог, що містить бази даних: «Книги» з описами всього книжкового фонду відділу, «Статті» з описами всіх журналів та статей з 2000 року та Реєстрації періодики з актуальною інформацією про надходження періодичних видань у відділ.

Для більш повного та оперативного інформування фахівці відділу описують всі книги, журнали та статті, що надходять до фонду відділу. Додають предметні рубрики, ключові слова, вводять змісти книг для більш повного та зручного пошуку в електронному каталозі. Створюють і публікують на сайті Тематичні покажчики на актуальні теми, інформаційні списки нових публікацій для організаторів охорони здоров’я та вузьких спеціалістів.

В рамках проєктів «Охорона здоров’я Вінниччини в особах» та «Медицина Вінниччини в особах» відділ випускає біо-бібліографічні покажчики про видатних лікарів нашого краю.

Відділ медичних наук надає інформаційно-бібліотечну послугу для фармацевтичних кампаній з літературного моніторингу на виявлення небажаних та побічних реакцій лікарських препаратів.

До складу відділу входить Сектор медичної інформації.

ON-LINE Сервіси

  • сайт відділу: vinmedlib.org.ua;
  • електронноий каталог: http://catalog.vinmedlib.org.ua;
  • Фейсбук: https://www.facebook.com/vinmedlib;
  • Інстаграм: https://www.instagram.com/vinmedbiblioteka/
  • втілена послуга електронної доставки документів (ЕДД) на сайті відділу - http://www.vinmedlib.org.ua/posluhy/elektronna-dostavka-dokumentiv, також ви можете надіслати замовлення на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або звернувшись за телефоном: 098-107-89-35.

Ми завжди чекаємо нашого читача у відділі, також організовуємо відкриті перегляди літератури у медичних закладах, на фахових конференціях, на курсах підвищення кваліфікації.