13 червня 2018 р., на засіданні Кабінету Міністрів України прийнято рішення про виділення 97 млн. гривень субвенції , яка буде спрямована на придбання обладнання в хірургічний корпус лікарні імені М. І. Пирогова. При  співфінансуванні з обласним бюджетом в межах 10 мільйонів гривень є надія, що цьому році  хірургічний корпус закладу зможе запрацювати в повну силу.

 Щорічно в обласній лікарні проходять лікування понад 25 тис. пацієнтів, з яких приблизно 9 тис. потребують хірургічного лікування.

Щорічно в обласній лікарні ім. Пирогова проходять лікування понад 25 тис. пацієнтів, з яких близько 9 тис. потребують хірургічного втручання.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/health/country/287251-vinnitska-oblasna-likarnya-im-pirogova-otrimae-46-mln-grn.html

Першу цеглину у фундамент споруди заклали ще у 1988 році. Надалі будівництво було «заморожене» через брак коштів і інтенсивні роботи розпочались лише з 2009 року.

Площа Хірургічного центру складає 22,5 тисячі квадратних метрів, комплекс розрахований на 225 ліжок та 15 операційних залів. У цокольному поверсі буде приймальне відділення. Перший корпус відведено під діагностичний корпус, відділення реанімації, травматології, ортопедії, урології та серцево-судинної хірургії.  Усі палати будуть одно- та двомісними, оснащеними подачею кисню, Wi-Fi,  телевізором і телефоном.