Новини та події

Книжкова виставка: "Грип 2020: два нових віруси"

Детальніше...

Навчання з BMJ для безперервної медичної освіти

БРИТАНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЖУРНАЛ (BMJ) – це глобальний постачальник освітніх послуг у сфері медицини із досвідом медичної освіти, підтримки клінічних рішень, досліджень і публікацій.

Детальніше...

2020 - оголошено Роком медсестринства в Україні

Україна підтримала ініціативу Всесвітньої організації охорони здоров’я, згідно з якою на 72 Генеральній асамблеї ВООЗ було прийнято Резолюцію про оголошення 2020 року Міжнародним роком медсестринства. У зв’язку з цим Міністерство охорони здоров’я України затвердило План заходів та оголосило наступний рік Роком медсестринства в Україні 2020.

Детальніше...

Книготерапія в обласній дитячій лікарні

У листопаді 2019 року у Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні з’явилася незвичайна палата. Замість ліжок тут – книжкові шафи із казками, коміксами, пізнавальною та іншою дитячою літературою.

Детальніше...

НЗСУ запрошує лікарів на онлайн навчання

Базова програма онлайн навчання  допоможе підготуватися до запровадження нової моделі оплати послуг закладів охорони здоров’я на основі діагностично-споріднених груп (ДСГ). У 2020 році якість кодування лікарів буде напряму впливати на обсяг коштів, отриманих закладами охорони здоров’я від НСЗУ. 

Детальніше...

«Орден Святої Аполонії» у Вінниці

13 грудня 2019 року у м. Вінниця відбулася науково – практична конференція «Мультидисциплінарний підхід в лікуванні стоматологічних захворювань в практичній діяльності лікаря – стоматолога».

Детальніше...

Модель фінансування БПР у 2020 році

  18 листопада 2019 р. у Міністерстві охорони  здоров’я  України відбулося  широке громадське обговорення планів впровадження безперервного професійного розвитку (БПР). Під час обговорення було розглянуто перші результати та подальші кроки впровадження БПР, а також презентовано проєкт наказу МОЗ "Про затвердження вимог до заходів безперервного професійного розвитку". Найактивнішою була дискусія саме про майбутню модель фінансування.

Детальніше...

Книжкова виставка:"Ющенко О.І.- видатний український психіатр ХХ ст."

150 років від дня народження (1869-1936)

Детальніше...

Презентація довідкового видання "Север'ян Павлович Бєлканія"

Прес-реліз про презентацію бібліографічного видання «Север’ян Павлович Бєлканія»

Відеопрезентація бібліографічного покажчика

      

 

              

 

Медична реформа: Вимоги ПМГ 2020

З 2020 р. в Україні запроваджується Програма медичних гарантій. У межах цієї програми буде визначено обсяг медичних послуг та лікарських засобів, які гарантуються населенню та оплачуються з Державного бюджету на основі єдиних тарифів.

Детальніше...