Електронні книги

Розділ "Електронні книги" відображає повнотекстові електронні версії підручників,керівництв,атласів,навчальних посібників та іншої наукової літератури.
Видання, представлені в електронній бібліотеці - це оцифровані книги з фонду ВОНМБ, а також книги взяті з відкритих джерел інтернету. Матеріали електронної бібліотеки не використовуються в комерційних цілях, всі права на опубліковані матеріали належать їх власникам.
Книги доступні для читання лише авторизованим користувачам. Процес авторизації можна здійснити на сайті бібліотекив розділі "Електронний каталог". Логін і пароль видається при реєстрації у відділі обслуговування читачів Вінницької обласної науково-медичної бібліотеки за адресою вул. Толстого,11.
Довідки за телефонами +38-098-107-89-35 або +38 (0432) 67-29-05, E-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Для зручності скористайтесь переліком спеціальностей, які дозволять вам швидше зорієнтуватись у пошуку за назвою або автором видання.

Акушерство та гінекологія

Детальніше...

Алергологія, імунологія

Детальніше...

Анатомія, фізіологія, патофізіологія

Детальніше...

Анестезіологія та реаніматологія

Детальніше...

Гастроентерологія

Детальніше...

Діагностика хвороб

Детальніше...

Ендокринологія

Детальніше...

Інфекційні хвороби

Детальніше...

Кардіологія

Детальніше...

Лабораторна діагностика

Детальніше...